Навчання ISO 22000

системі управління безпекою продуктів харчування

Планові відкриті курси

Планові відкриті курси проводяться на базі наших навчальних центрів для співробітників різних організацій. Відкриті курси – це раціональний підхід до навчання малих груп Ваших співробітників, чисельністю менше 5 осіб.
Курси поєднують у собі інформативну базу та практичні методики навчання. За результатами навчання ми будемо раді надати Вам сертифікати, що підтверджують отримані Вами знання.
Інформація про майбутні відкриті курси знаходиться в розділі План навчання.

Корпоративні курси

Навчання проводиться у вигляді навчального заходу за спеціально підготовленою програмою для спеціалістів окремого підприємства. Тематична спрямованість навчання будується на основі інтересів наших замовників та включає різні аспекти менеджменту, починаючи від основних принципів менеджменту якості та закінчуючи вузькоспеціалізованими галузевими системами.
Ви можете самостійно визначити час для навчання, значно скоротивши вартість навчання на одного співробітника, виключивши витрати на відрядження.

Фахівець із систем менеджменту безпеки харчових продуктів ISO 22000:2005. Внутрішній аудитор ISO 19011 докладніше

Вимоги стандарту FSSC22000. Фахівець систем керування безпекою харчових продуктів. Внутрішній аудитор ISO 19011 докладніше

Вимоги принципів НАССР та володіння техніками проведення аудитів на відповідність принципам НАССР докладніше

Стандарт BRC для продуктів харчування. Вступний курс докладніше

Заповнити заявку