ISO 27701

ISO 27701 - СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛЬНИМИ ДАНИМИ

ЩО ТАКИЙ СТАНДАРТ ISO/IEC 27701?

ISO/IEC 27701 - зразок у системі управління даними про конфіденційність (СУІК), який покликаний допомогти організаціям дотримуватися законів. Останніми роками у багатьох країнах було запроваджено нові правила захисту інформації, які встановлюють вимоги до захисту та обробці основний інформації. Однак не завжди ясно, як організації повинні дотримуватися цих законів. ISO 27701 був запроваджений у 2019 році та надає практичні поради, щоб допомогти організаціям відповідати різним правилам/регламентам. ISO/IEC 27701:2019 вважається доповненням ISO/IEC. У той час як ISO/IEC 27001 встановлює зразок безпечного управління ІТ у найширшому сенсі, ISO/IEC 27701 фокусується саме на збереженні важливих даних. ISO/IEC 27701:2019 є дуже зручними в інтеграції із вже впровадженою системою менеджменту. Стандарт ISO/IEC 27701 застосовується до державних та приватних компаній, а також до некомерційних організацій та державних установ. Цей стандарт підтримує дотримання Загального регламенту збереження даних (GDPR), але також застосовується до законів про управління персональними даними.

ЧОМУ ВАЖЛИВА СЕРТИФІКАЦІЯ ISO 27701?

Після кількох гучних витоків даних національні уряди та організації, такі як ЄС, запровадили суворі нові закони щодо захисту особистих даних. Ці закони про захист даних спрямовані на захист персональних даних громадян, таких як їх прізвища, адреси, вік, реквізити банківського рахунку та багато іншого. Однак, розуміння того, як застосовувати ці правила до ЗМІБ Вашої організації, може бути дуже складним. Крім того, для організацій, які обробляють дані клієнтів та співробітників у кількох юрисдикціях, забезпечення дотримання законів про управління даними кількох країн є складним та трудомістким. ISO/IEC 27701 прийде Вам на допомогу, надаючи стандартизований спосіб дотримання всіх цих законів.

Переваги ISO 27701:

 • Дотримання всіх відповідних законів про захист даних, а також роз'яснення ролей та обов'язків контролерів та обробників персональних даних.
 • Конкурентна перевага – сертифікація ISO/IEC 27701 демонструє ефективне управління ІТ та підвищує довіру зацікавлених сторін до вашої політики конфіденційності та діяльності із захисту даних.
 • Досягнення стандартів світового рівня – ретельний підхід, що ґрунтується на ризиках та дотриманні нормативних вимог, відповідає вимогам міжнародних законів про управління даними.
 • Підвищення прозорості – вимірювання та звітування про покращення конфіденційності даних за допомогою елементів керування безпекою та конфіденційністю.
 • Мінімізація ризиків, пов'язаних із захистом персональних даних шляхом відстеження можливих загроз конфіденційності, а також вивченням нормативно-правової бази.
 • Підтримує ділові відносини з Вашими клієнтами та постачальниками, демонструючи відповідність стандартам захисту персональних даних по всьому світу.

Дослідні фахівці СУІБ TÜV NORD мають акредитацію та досвід для проведення аудитів відповідно до вимог ISO/IEC 27001 та ISO/IEC 27701 у різних галузях. Завдяки нашій всесвітній мережі фахівців з управління ІТ ми можемо надати послуги із сертифікації інформаційної безпеки незалежно від того, де ви знаходитесь. У нас є глибоке розуміння стандарту та великий досвід надання допомоги організаціям у впровадженні такого роду вимог щодо управління ІТ. Крім того, експерти TÜV NORD беруть активну участь у міжнародних комітетах зі стандартизації, і ми маємо повне розуміння останніх змін у галузі регулювання конфіденційної інформацією по всьому світу. І оскільки ми не залежимо від постачальників, наші аудити є об'єктивними та незалежними, що означає, що Ваша організація отримує цінну інформацію від неупередженого експерта.

TÜV NORD розробив ефективний п'ятиетапний процес для підтримки Вашої сертифікації ISO/IEC 27701:

 • Перевірка готовності. Ми допоможемо Вам зрозуміти цілі стандарту та інформаційні вимоги до аудиту.
 • Аудит на місці. Наші фахівці проводять аудит Вашої діяльності із захисту персональних даних, оцінюючи, як Ви зберігаєте та обробляєте інформацію про клієнтів.
 • Усунення невідповідності. Після аудиту Ваша організація вживає заходів для виправлення будь-яких невідповідностей, виявлених у процесі аудиту.
 • Видання звіту про аудит та сертифікат. TÜV NORD видає вам сертифікат згідно з вимогами стандарту ISO 27701, який Ви можете використовувати для демонстрації свого відповідності.ства.
 • Щорічні наглядові аудити. Для підтримки дії сертифіката ми проводимо щорічні наглядові аудити, щоб забезпечити дотримання ISO стандартів керування даними.

Дотримання нових вимог конфіденційності, таких як Загальний регламент ЄС із захисту даних (GDPR), закон штату Каліфорнія про конфіденційність споживачів, законопроект про захист персональних даних Індії або Загальний закон Бразилії про захист даних, може бути дуже складним. Проте, отримавши сертифікат ISO/IEC 27701:2019, Ваша організація зможе заявити про відповідність усім цим (та аналогічним) вимогам. Щоб дізнатися більше про стандарт або розпочати сертифікацію згідно з вимогами ISO/IEC 27701, зв'яжіться з нами сьогодні.

Заповнити заявку