Навчання OHSAS 18001

системам професійної безпеки та здоров'я

Планові відкриті курси

Планові відкриті курси проводяться на базі наших навчальних центрів для співробітників різних організацій. Відкриті курси – це раціональний підхід до навчання малих груп Ваших співробітників, чисельністю менше 5 осіб.
Курси поєднують у собі інформативну базу та практичні методики навчання. За результатами навчання ми будемо раді надати Вам сертифікати, що підтверджують отримані Вами знання.
Інформація про майбутні відкриті курси знаходиться в розділі План навчання.

Корпоративні курси

Навчання проводиться у вигляді навчального заходу за спеціально підготовленою програмою для спеціалістів окремого підприємства. Тематична спрямованість навчання будується на основі інтересів наших замовників та включає різні аспекти менеджменту, починаючи від основних принципів менеджменту якості та закінчуючи вузькоспеціалізованими галузевими системами.
Ви можете самостійно визначити час для навчання, значно скоротивши вартість навчання на одного співробітника, виключивши витрати на відрядження.

Спеціаліст з систем менеджменту професійної безпеки та здоров'я OHSAS 18001. Внутрішній аудитор ISO 19011 докладніше

Управління ризиками у системі менеджменту професійної безпеки та здоров'я OHSAS 18001. Стандарти серії ISO 31000 докладніше

Нова версія стандарту OHSAS 18001 - ISO 45001 докладніше

Курс провідних аудиторів СМПБіЗ (зареєстрований в IRCA) докладніше

Заповнити заявку