Сертифікація зварників та процедур зварювання

відповідно до вимог європейського стандарту EN ISO 9606-1

Навіщо потрібна сертифікація зварників та процедур зварювання

Сертифікація зварників та процедур зварювання відповідно до вимог європейських стандартів проводиться для забезпечення відповідності Європейській Директиві PED 2014/68/EU, Технічному регламенту CPR та вимогам інших Європейських Директив.

Етапи проведення сертифікації

Для сертифікації необхідно підготувати проект процедури зварювання – pWPS. Сфера поширення процедури є досить вузькою. Щоб охопити всю програму виробництва на підприємствах різного масштабу, необхідно використовувати від кількох, до десятків і сотень WPS.

Підготовка pWPS виконується відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 15609-1 “Специфікація та кваліфікація зварювальних процедур для металевих матеріалів”. У стандарті наводяться вимоги до форми (Додаток А) та змісту WPS.

Тому до початку сертифікаційних тестів необхідно підготувати програму сертифікації, яка охопить виробничу програму і включить всі необхідні WPS. Також необхідно підготувати програму випробувань, яка визначить вид та кількість зразків, які мають бути зварені та випробувані в акредитованій лабораторії.

Сертифікація WPS здійснюється відповідно до EN ISO 15614-1 “Специфікація та кваліфікація процедур зварювання металевих матеріалів”.

Сертифікація зварювальників здійснюється відповідно до вимог європейського стандарту EN ISO 9606-1.

Під час підготовки до сертифікації необхідно врахувати вимоги десятків різних європейських стандартів, що стосуються організації та проведення сертифікації, області поширення її результатів, методів проведення випробувань зварених при атестації зразків, критеріїв оцінки відповідності зварених та випробуваних зразків. /p>

Заповніть заявку та отримайте комерційну пропозицію щодо проведення сертифікації продукції завантажити заявку

Заповнити заявку