Навчання ISO 17025 (лабораторії)

Планові відкриті курси

Планові відкриті курси проводяться на базі наших навчальних центрів для співробітників різних організацій. Відкриті курси – це раціональний підхід до навчання малих груп Ваших співробітників, чисельністю менше 5 осіб.
Курси поєднують у собі інформативну базу та практичні методики навчання. За результатами навчання ми будемо раді надати Вам сертифікати, що підтверджують отримані Вами знання.
Інформація про майбутні відкриті курси знаходиться в розділі План навчання.

Корпоративні курси

Навчання проводиться у вигляді навчального заходу за спеціально підготовленою програмою для спеціалістів окремого підприємства. Тематична спрямованість навчання будується на основі інтересів наших замовників та включає різні аспекти менеджменту, починаючи від основних принципів менеджменту якості та закінчуючи вузькоспеціалізованими галузевими системами.
Ви можете самостійно визначити час для навчання, значно скоротивши вартість навчання на одного співробітника, виключивши витрати на відрядження.

Спеціаліст лабораторій відповідно до вимог ISO/IEC 17025. Внутрішній аудит докладніше

Вимоги до оцінки придатності методів та оцінки невизначеності вимірювань для випробувальних та калібрувальних лабораторій ISO/IEC 17025 докладніше

Розробка систем управління якістю у лабораторіях. Практичні аспекти підготовки лабораторій до акредитації згідно з вимогами ISO/IEC 17025 докладніше

Заповнити заявку