Навчання галузевим системам менеджменту

Планові відкриті курси

Планові відкриті курси проводяться на базі наших навчальних центрів для співробітників різних організацій. Відкриті курси – це раціональний підхід до навчання малих груп Ваших співробітників, чисельністю менше 5 осіб.
Курси поєднують у собі інформативну базу та практичні методики навчання. За результатами навчання ми будемо раді надати Вам сертифікати, що підтверджують отримані Вами знання.
Інформація про майбутні відкриті курси знаходиться в розділі План навчання.

Корпоративні курси

Навчання проводиться у вигляді навчального заходу за спеціально підготовленою програмою для спеціалістів окремого підприємства. Тематична спрямованість навчання будується на основі інтересів наших замовників та включає різні аспекти менеджменту, починаючи від основних принципів менеджменту якості та закінчуючи вузькоспеціалізованими галузевими системами.
Ви можете самостійно визначити час для навчання, значно скоротивши вартість навчання на одного співробітника, виключивши витрати на відрядження.

ISO/TS 16949:2015 Системи управління якістю в автомобільній промисловості. Нова редакція правил із сертифікації докладніше

Внутрішній аудит ISO/TS 16949:2015 докладніше

Аудит процесу VDA 6.3 докладніше

ISO/TS 16949:2015 Посібники FMEA, SPC, APQP, PPAP, MSA докладніше

Міжнародний стандарт залізничної галузі (IRIS - International Railway Industry Standard) – загальна система менеджменту бізнесу для залізничної галузі) та його застосування докладніше

Заповнити заявку