BS 10012

специфікація системи управління персональними даними

Ефективний захист персональних даних

Компанії, що працюють із персональними даними, повинні забезпечити належний захист даних та приватного простору людей, кому ці дані належать. BS 10012:2017 є добровільним стандартом, який надає підтримку компаніям при розробці та функціонуванні ефективної системи управління захистом даних. Поточна версія стандарту вже враховує вимоги зміненого Загального регламенту ЄС із захисту даних (EU-GDPR). Це означає, що система управління охоплює основні принципи захисту даних і тому ухвалена на всій території ЄС.

Стандарт BS 10012:2017 допомагає компаніям встановлювати правила та процеси, необхідні для ефективного адміністрування персональних даних. Стандарт охоплює такі галузі, як навчання співробітників навичкам безпеки, оцінку ризиків, зберігання та знищення даних. Існуючі ризики для захисту даних виявляються, аналізуються та усуваються. Це означає, що компанії можуть підвищити довіру своїх клієнтів, партнерів та зацікавлених сторін, а також покращити свою репутацію.

Дотримання основних принципів захисту даних

Кожна організація несе відповідальність за дотримання зазначених правил та положень про захист даних. У цьому контексті сертифікація за BS 10012 пропонує ефективну структуру, яка враховує такі основні принципи Загального регламенту ЄС із захисту даних:

  • Дотримання законодавчих вимог, сумлінна обробка, прозорість
  • Використання лише для зазначеної мети
  • Мінімізація даних
  • Точність
  • Обмеження зберігання
  • Цілісність та конфіденційність

Стандарт BS 10012 можна комбінувати із системою менеджменту інформаційної безпеки, наприклад, заснованої на ISO 27001, або із системою менеджменту якості відповідно до ISO 9001. Найважливіше, що аспекти оцінки та управління ризиками взяті з ISO 27001 забезпечуючи можливість інтеграції.

Орган із сертифікації IMS пропонує підтримку у дотриманні вимог захисту даних та покращенні ваших систем захисту даних. Ми пропонуємо Вам допомогу в захисті одного з найцінніших активів Вашої компанії та покращенні Вашої конкурентоспроможності на ринку.

Ви зацікавлені в отриманні сертифікації BS 10012? Ми будемо раді допомогти!

Заповніть заявку та отримайте комерційну пропозицію щодо проведення сертифікації завантажити заявку

Заповнити заявку